Nedávno došlo k přejmenování značky Consume L.ESS na SOULADÍM. Tím se mění i cedulky na výrobcích. Dělám vše proto, abych všechny výrobky co nejdříve přefotila s novou značkou.

Využití meditačního polštáře

Meditační polštáře můžeme využívat pro sedící meditaci nebo jako podporu při cvičení jógových ásan. 

 

použití meditačního polštáře ilustrace 1

 

Kromě toho je to pohodlná a praktická pomůcka při sezení na zemi, např. při hraní s dětmi nebo čajových rituálech. Hlavně v zimních měsících, kdy díky svým vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem zabraňuje prostydnutí.

 

použití meditačního polštáře ilustrace 2

 

Při dlouhém sezení na pracovní židli slouží jako podpora pro udržení správného sedu a tím vaší páteř udržuje ve správné pozici. Je také možné ho využít jako pohodlnou podložku pro vaše nohy. Polštář naplněný pohankovými slupkami se dokonale přizpůsobí anatomii a zaručí pružnou oporu celému tělu.

použití meditačního polštáře ilustrace 3

 

Velkým přínosem se stává hlavně pro těhotné ženy, které ho využívají nejen k sezení na zemi, ale také vleže na boku, kdy podložením kolene odlehčí oblasti pánve, beder a křížové kosti. Navíc pečlivě vybrané materiály, jako je organická pohanková slupka a kvalitní baltský len, jsou antibakteriální a antialergické.

použití meditačního polštáře ilustrace 4

 

Tak konzumujte rozvážně, seďte v pohodlí, buďte zdraví a hrajte si na zemi.

Vaše Consume L.ESS