Nedávno došlo k přejmenování značky Consume L.ESS na SOULADÍM. Tím se mění i cedulky na výrobcích. Dělám vše proto, abych všechny výrobky co nejdříve přefotila s novou značkou.

O značce

Pokud bych měla shrnou značku SOULADÍM ve zkratce do pár bodů, jsou to tyto:

  • MEDITAČNÍ POLŠTÁŘE A DALŠÍ VÝROBKY PRO ŽIVOT V SOULADU
  • ČESKÁ ZNAČKA 
  • ETICKÁ VÝROBA
  • PŘÍRODNÍ MATERIÁLY
  • UDRŽITELNOST

Moc se mi líbí, že ve slově SOULADÍM je vše obsaženo SOUL (duše) + LADÍM, ladím se na svou duši. 

 

Návrh bez názvu (39)

 

Značka SOULADÍM  je založena pro soulad k sobě, okolí, přírodě, vesmíru,..... Co to přesně znamená? Věřím tomu, že člověk musí být v první řadě láskyplný sám k sobě. Jakmile jste v souladu se sebou, pak můžete být v souladu i se vším ostatním. 

 

A co pro mě soulad se sebou znamená? Je to jedním slovem SEBELÁSKA. Jakmile milujete sami sebe, pak si už nedovolíte chodit do práce, která vás nebaví. Už si nedovolíte být s partnerem, který s vámi manipuluje. Už si nedovolíte být nešťastný z toho, co si o vás myslí okolí. Už nebrečíte, jak vám všichni ubližují, nejste v roli oběti. Stojíte ve své vlastní síle a jste tvůrcem svého života. A soulad šíříte dál jen tím, že jste. 

 

Sebeláska je velmi obsáhlé téma, které na mě vykukuje ze všech stran. Nejdřív mi to lezlo děsně na nervy, což mělo svůj velký důvod - sama sebe jsem se neměla ráda. Čím víc vás něco rozčiluje, tak právě v tom nejvíce spatřujete své zranění. Není to jednoduchý proces, najít sama k sobě cestu, uvidět v sobě dary, kterými můžu dělat radost sobě i ostatním. Jsem štastná, že jsem se na tuto cestu vydala. 

 

A jak se snažím být v souladu sama se sebou, tak i s takovým záměrem šiju meditační polštáře. Dělá mi radost je šít a věřím, že se to v nich otiskne. Vše vyrábím s láskou a záměrem, aby vám výrobek sloužil ku prospěchu a přesně na to, čeho si přejete jeho používám docílit. Polštáře vyrábím v prostorné a útulné dílně, ve které sama medituji, je tu velmi příjemná atmosféra.